Додайте товари до обраного
Укр
0
Відгуки 3
Я перейшла з Skinceuticals triple lipid. Цей засіб більш зволожуючий, і мені не потрібно повторно наносити його так часто, як це було з попереднім зволожуючим кремом. Він насичений без відчуття жирності чи липкості. У мене суха/чутлива шкіра з жирною Т-зоною. Комусь аромат може бути не таким приємним, але мені нормально.
Відповісти
Гончар Ольга, дякуємо за відгук. Ми раді, що ви задоволені цим засобом. Будемо чекати Вас знову)
Відповісти
У мене хронічна суха шкіра, як і у всіх у моїй родині. Я підсіла на зволожуючий крем Triple Lipid від SkinC, але ціна для мене є трохи високою (люблю продукт, але не фанат ціни). Це ідеальна заміна – працює так само добре і, на мій погляд, має ще більшу «розповсюджуваність». Це засіб для вечора, але я використовую його вранці та ввечері. Моя шкіра залишається м'якою та еластичною. Обаджи щойно заробив собі шанувальника на все життя. Якщо у вас суха шкіра – це зволожуючий крем – мрія!
Відповісти
Ковальчук Людмила, дякуємо за відгук. Будемо чекати Вас знову)
Відповісти
Покупкою крем у задоволена. Крем має протизапальну дію, коли в мене почалась алергія зі свербіжем від тонального, помітила після нанесення Obagi Hydrate Luxe Moisture-Rich Cream як шкіра поступово приймала свій звичний колір, свербіж за ніч зійшов також. Зволоження дуже інтенсивне, скоріше за все через олію ши. Трішки і саме обличчя підтягнулось. На собі економити не можна, тому цей крем обов'язково до покупки.
Відповісти
Дорошенко Міла, дякуємо за відгук. Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!)
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти з допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Зволожувальний крем з олією ши, авокадо, манго та пептидами Obagi Hydrate Luxe Moisture-Rich Cream 48 мл

Артикул: 1768
3 143 грн
Немає в наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до обраного
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікування
Опис

Зволожувальний крем з олією ши, авокадо, манго та пептидами не тільки живить шкіру, а й бореться із віковими змінами. Прискорює регенерацію тканин та загоєння ушкоджень, знімає свербіж, почервоніння та інші ознаки запалення. Зменшує глибину зморшок, бореться із сухістю та лущенням. Повертає шкірі гладкість та еластичність, вирівнює її текстуру та рельєф. Підходить для жінок і чоловіків зі шкірою будь-якого типу, які страждають на зневоднення або спостерігають перші вікові зміни.

Активні інгредієнти

— Олії ши, авокадо і манго живлять шкіру. Формують водно-ліпідну мантію, яка захищає від агресивного зовнішнього середовища і перешкоджає випаровуванню вологи.
— Регуляторні пептиди захищають клітини від передчасного старіння. Прискорюють регенерацію тканин і стимулюють синтез нових волокон колагену та еластину.
— Гіалуронова кислота зв’язує і утримує вологу у шкірі, усуває сухість, стягнутість і лущення. Розгладжує мімічні та статичні зморшки і перешкоджає появі нових. Робить шкіру гладкою й еластичною.
— Бісаболол, алантоїн і пантенол — заспокійливі компоненти. Усувають ознаки запалення: свербіж, почервоніння і набряк, загоюють пошкодження і повертають шкірі здоровий вигляд.
— Токоферол прискорює обмін речовин і підсилює дію інших корисних компонентів. Захищає клітини від руйнування вільними радикалами, вирівнює тон шкіри і сповільнює старіння.
— Гідролізовані волокна сої зміцнюють структуру волокон колагену, покращують тургор шкіри і підтягуюють овал обличчя. Бороться з дряблістю і зморшками.

Спосіб застосування

Рівномірним шаром нанесіть крем Hydrate Luxe Moisture-Rich Cream на все обличчя і помасажуйте до повного всотуванняя. Використовуйте один раз на день — після вечірнього вмивання.

Склад

Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polysilicone-11, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Saccharide Isomerate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soybean Fiber, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Bisabolol, Allantoin, Tocopherol, Tetrahydrodiferuloylmethane, Panthenol, Carbomer, Hexylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Laureth-12, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Dextran, Tripeptide-1, Caprooyl Tetrapeptide-3, Fragrance.

Об'єм 48 мл.

Зроблено у США.

Характеристики
Основне призначення Зволоження
Тип шкіри Для всіх типів шкіри, Жирна, Комбінована, Нормальна, Проблемна, Суха
Бренд Obagi
Країна США
Товар з лінійки Obagi Hydrate
Вгору
Ви можете обрати мову перегляду сайту, а ми запам'ятаємо ваш вибір на майбутнє. ×