Очищувальна емульсія для чутливої шкіри м'яко видаляє забруднення. Не пошкоджує ліпідний бар'єр шкіри та не викликає сухості після вмивання. Заспокоює і зволожує епідерміс, має протизапальну дію. У результаті регулярного використання шкіра виглядає здоровішою та менше реагує на зовнішні впливи. Емульсія підходить для сухої та чутливої шкіри, може використовуватися жінками і чоловіками будь-якого віку.
Активні інгредієнти
— Пантенол і алантоїн знімають подразнення, свербіж і почервоніння, прискорюють загоєння запалень.
— Екстракт магнолії зменшує чутливість шкіри, покращує бар'єрні властивості епідермісу і робить його більш стійким до агресивних зовнішніх факторів.
— Олія сої доповнює природний ліпідний бар'єр, захищає від втрати вологи, зберігає шкіру здоровою і молодою.
— Токоферол і вітамін C — джерела антиоксидантів. Захищають шкіру від вільних радикалів і передчасного старіння. Усувають ознаки втоми та покращують колір обличчя.
Спосіб застосування
Якщо на вашому обличчі є макіяж, спочатку видаліть його. На вологу шкіру обличчя, шиї та декольте нанесіть невелику кількість емульсії Sensicura Cleansing Emulsion, обережно помасажуйте і змийте теплою водою. Далі зволожте шкіру та нанесіть зволожувальний крем. Використовуйте 1-2 рази на день.
Склад
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Allantoin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Xanthan Gum, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Lauryl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Disodium Edta, Dicaprylyl Ether.
Об'єм 200 мл.
Зроблено у Німеччині.