Додайте товари до обраного
Укр
0
Відгуки 4
Дуже мені сподобався цей крем. В мене після роботи дуже суха шкіра рук, бальзам чудово впорався з цією проблемою. Запах неймовірний, всім рекомендую:)
Відповісти
Дуже мені сподобався, рекомендую. Запах є але дуже ніжний. Крем не залишає плівки але потрібно трошки часу щоб руки ввібрали крем. Дуже добре пом'якшує шкіру рук та відновлює.
Відповісти
Олеся Троян, вітаю! Щиро вдячні за ваш відгук. Нам дуже приємно знати, що ви задоволені своїм вибором.
Відповісти
Купую вже не вперше. Має приємний запах, хороший склад, якісне пакування, добре поєднується з шампунем цієї серії, після використання волосся зволожене, прикоренева зона (шкіра голови) не жирностями швидко. Чутливості до продукту немає. Дякую за здорове волосся та безпечну покупку.
Відповісти
Ангеліна Михайлівна Платонова, Доброго дня! Ми щиро вдячні вам за відгук. Завжди раді бачити вас на нашому сайті!
Відповісти
Це найкращий крем для рук на сьогодні! Краще я ще не пробувала. Користуюся вже рік, паралельно пробуючи інші креми, і поки що жоден мене не влаштував на всі 100%, як цей. Не липкий, швидко вбирається, не залишаючи липкої плівки, навіть найсухіші, убиті руки він за ніч оживить і приведе в повний порядок. Дуже рекомендую!!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти з допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Крем для рук Maria Galland 936 Source D'Energie Renaissance Hand Cream 50 мл

Артикул: 6122
1 515 грн
В наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до обраного
Опис

Крем для рук сприяє регенерації, зволоженню та живленню шкіри. Допомагає відновити ліпідний бар'єр, зменшити шорсткість епідермісу, підтримати його еластичність та м'якість. Перешкоджає трансепідермальній втраті вологи та освітлює.

Активні інгредієнти

— Технологія Mood-Boosting MG допомагає покращити настрій, зняти стрес шкіри, відновити її енергію та заспокоїти її.
— Біоактивний комплекс та масла ши й какао перешкоджають зневодненню епідермісу, живлять його та роблять його м'яким.
— Ніацинамід та екстракт крес-салату сприяють вирівнюванню тону шкіри.

Спосіб застосування

Нанести Maria Galland 936 Source D’Énergie Renaissance Hand Cream на шкіру масажними рухами.

Склад

Aqua (water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-glycerides, Niacinamide, Lepidium Sativum Sprout Extract, Potassium Cetyl Phosphate, Butyrospermum Parkii (shea) Butter, Theobroma Cacao (cocoa) Seed Butter, Parfum (fragrance), Phenoxyethanol, Opuntia Ficus-indica Stem Extract, Phytosteryl Canola Glycerides, Sodium Citrate, Magnesium Pca, Propanediol, Disodium Edta, Nelumbo Nucifera Flower Water, Nymphaea Coerulea Flower Water (nymphaea Caerulea Flower Water), Ethylhexyl Glycerin, Tocopherol, Lecithin, Helianthus Annuus (sunflower) Seed Oil, Limonene, Tephrosia Purpurea Seed Extract, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.

Об'єм 50 мл.

Зроблено у Франції.

Характеристики
Основне призначення Відновлення, Зволоження
Бренд Maria Galland
Країна Франція
Товар з лінійки Maria Galland Source D’Énergie
Вгору
Ви можете обрати мову перегляду сайту, а ми запам'ятаємо ваш вибір на майбутнє. ×